Zachowaj wartość swojego pojazdu dzięki ubezpieczeniu DEFEND Gap

0
553

Jeśli kupiłeś nowy samochód to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że Twoje auto za jakiś czas będzie miało znacznie obniżoną wartość. Według katalogu motoryzacyjnego INFO-EKSPERT, samochody tracą około 50% wartości w ciągu 3 lat. Czy można jakoś temu przeciwdziałać? Sprawdź czym jest ubezpieczenie Gap i w jaki sposób tego typu ubezpieczenie może uratować wartość Twojego pojazdu.

Na czym polega ubezpieczenie DEFEND Gap?

Wyobraź sobie, że po 3 latach używania swojego nowego, wymarzonego auta, przytrafia Ci się wypadek. Twój samochód jest nie do uratowania, ubezpieczyciel orzeka szkodę całkowitą i informuje Cię, że otrzymasz tylko 50% kwoty, za którą kupiłeś auto, ponieważ taka była wartość pojazdu w dniu szkody. Właśnie w tym momencie przydaje się ubezpieczenie GAP. Wypłata z tej polisy, to dodatkowe świadczenie do odszkodowania z Twojego AC lub OC sprawcy. Dzięki ubezpieczeniu DEFEND Gap zakup nowego auta lub spłata pozostałych rat zaciągniętego finansowania nie będzie stanowiła problemu, a nadwyżka wystarczy na uruchomienie kolejnego kredytu lub leasingu.

DEFEND Gap to Twoje uzupełnienie odszkodowania OC + AC

Firma DEFEND jako jedyna na polskim rynku oferuje ubezpieczenie Gap dla posiadaczy aut używanych bez konieczności posiadania polisy AC. Ubezpieczyć możemy nie tylko samochód, ale również motocykl, pojazd ciężarowy, przyczepę czy kampera. Choć Gap nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym, to niektóre firmy leasingowe będą wymagać takiego zabezpieczenia na wypadek szkody całkowitej lub kradzieży. Ubezpieczenie AC w tej sytuacji nie jest wystarczające, ponieważ nie chroni przed spadkiem wartości Twojego pojazdu, a tym samym naraża Ciebie na dużą stratę finansową.

Podsumowując, Wybierając ubezpieczenie DEFEND GAP, kupujesz zabezpieczenie finansowe, które pomoże Ci w razie szkody całkowitej lub kradzieży.

Sprawdź kalkulacje przez Internet

Jeśli temat ubezpieczeń GAP wydaje się dla Ciebie interesujący to więcej informacji na ten temat znajdziesz na www.gaponline.pl Na stronie dostępny jest “GAP kalkulator” dzięki, któremu szybko i wygodnie możesz sprawdzić dopłatę do odszkodowania AC.

Specjalna oferta dla naszych czytelników KOD RABATOWY: GAPFB-10% na www.gaponline.pl

#DEFENDgap #GAPonline #GapFakturowy #GAPdoLeasingu #GapDirect #ZawszeNowy #DEFENDinsurance

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.