Subaru XV – auto nie tylko do miasta

0
480
Szukasz samochodu niezawodnego, a jednocześnie gotowego do jazdy w każdych warunkach? Jeśli do tego cenisz oryginalny design i ponad wszystko stawiasz na nowoczesne technologie, to mamy kandydata idealnego: jest nim Subaru XV. Czym model ten różni się od innych aut marki i dlaczego to właśnie on powinien stać się Twoim ulubionym samochodem? Subaru XV to auto wyjątkowe pod wieloma względami. Ceniony jest ze względu na styl, świetne osiągi oraz niespotykane nigdzie indziej rozwiązania techniczne. Japońska marka nie bez przyczyny cieszy się taką popularnością – zwłaszcza, że to właśnie ona odpowiedzialna jest za stworzenie modelu XV. Kiedy warto postawić na tę maszynę?

Gdy chcesz poczuć frajdę z jazdy

Subaru XV to znakomity kompan podczas codziennej jazdy, jednak swój prawdziwy potencjał pokazuje dopiero, gdy może zasmakować przestrzeni. Do dyspozycji masz dwie wersje silnikowe: jednostkę benzynową 1.6i EyeSight lub zespół napędowy 2.0i-S e-BOXER. Oba rozwiązania należą do wydajnych i bardzo wdzięcznych, jeśli chodzi o prowadzenie. Za komfort jazdy odpowiada przede wszystkim specyficzne ułożenie silnika. Innowacyjny układ zmienia środek ciężkości samochodu, co zdecydowanie zwiększa jego stabilność.

Gdy zależy Ci na bezpieczeństwie

Subaru XV niczym nie odbiega od pozostałych samochodów marki, jeśli chodzi o rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa. Silnik w układzie BOXER to nie jedyne udogodnienie. Auto zaopatrzone jest w systemy aktywne i pasywne, które z jednej strony zapobiegają groźnym sytuacjom na drodze, a z drugiej minimalizują skutki wypadku. Do tego kierowca otrzymuje szereg dodatkowych narzędzi, które ułatwiają poruszanie się po trudnym terenie.

Gdy design to Twoje drugie imię

Subaru XV to przede wszystkim auto stylowe. Projektanci zadbali, aby samochód nie odbiegał od najnowszych trendów nawiązujących do crossoverów. Jednocześnie model pełen jest nowoczesnych dodatków. Na uwagę zasługują tu przede wszystkim oryginalne felgi o geometrycznym kształcie. Do wyboru czekają również wyjątkowe kolory nadwozia: Lagoon Blue czy Sunhine Oragne to najchętniej wybierane odcienie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.