Sprawdź, jak zadbać o pełną ochronę Twojego auta

0
395

Nie od dzisiaj wiadomo, że ruszając w trasę samochodową, należy spodziewać się wszystkiego. Niespodziewane kolizje, awarie samochodu, a także zwierzęta wbiegające na drogę, to tylko kilka przykładów tego, co może nas zaskoczyć podczas jazdy samochodem. Z tego względu warto być szczególnie ostrożnym za kierownicą – jednak czasami to nie wystarczy i potrzebna jest szersza ochrona, która pomoże nam nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Dlaczego OC/AC to nie wszystko?

Podstawowym zabezpieczeniem na drodze jest ubezpieczenie OC, które jest obowiązkowe i sprawia, że za wypadki spowodowane na drodze nie płacimy z własnej kieszeni, a koszt szkód wyrządzonych innym ponosi ubezpieczyciel. Jednak taka forma ochrony nie wystarcza – coraz więcej osób decyduje się na polisę GAP, która może okazać się pomocna na przykład wtedy, gdy podstawowy ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w wysokości równej bieżącej wycenie auta, a ta jest zawsze niższa niż wartość fakturowa. Samochody w pierwszych 3 latach tracą nawet 50% swojej pierwotnej wartości. Czy można temu zaradzić i zachować pierwotną wartość samochodu? Tak! W tej sytuacji z pomocą przychodzi ubezpieczenie DEFEND Gap, dzięki któremu otrzymasz dodatkowe odszkodowanie.

Jak działa ubezpieczenie DEFEND Gap?

Kupując ubezpieczenie DEFEND Gap zyskujemy pewność, że nie stracimy pieniędzy w razie szkody całkowitej lub kradzieży auta. Dlaczego? Dzieje się tak, ponieważ ubezpieczenie GAP pokrywa różnicę pomiędzy początkową wartością samochodu (lub wartością z ostatnio wznawianej polisy AC w przypadku DEFEND Gap MAX AC), a wartością odszkodowania z naszej polisy AC lub ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Na przykład, jeśli Twój pojazd w dniu zakupu ubezpieczenia DEFEND Gap był warty 50 000 zł, a po wypadku, w którym stwierdzono szkodę całkowitą okazało się, że z polisy OC/AC otrzymasz zaledwie 25 000 zł, to GAP wypłaci Ci 25 000 zł odszkodowania, aby pokryć Twoją stratę finansową, dzięki czemu znów dysponujesz majątkiem o wartości 50.000zł.

Zadbaj o pełną ochronę teraz

Aby kupić ubezpieczenie DEFEND Gap wystarczy, że wypełnisz formularz na gaponline.pl. Cały proces zajmie Ci około 5 minut, a wszelkie niezbędne dane znajdziesz w swoim dowodzie rejestracyjnym oraz fakturze zakupu / polisie AC

#DEFENDgap #DEFENDinsurance #GAPonline #ZawszeNowy #GapFakturowy #GAPdoLeasingu #GapDirect

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.