Księgowość dla firm w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

0
410

Historia naszego biura rachunkowego jest odległa. Jesteśmy na branży usług księgowych wiele lat jednak nie poprzestaliśmy na obsłudze przedsiębiorców tylko z naszej miejscowości. Dziś mamy współpracujące biura rozliczeniowe w całym kraju. Pomagamy większej liczbie klientów. Zespół naszego biura rozliczeniowego tworzą osoby mające wieloletnie doświadczenie z zakresu podatków, rachunkowości i prawa pracy. Nie musisz się bać wizyt w us czy zusie, dzięki odpowiednim pełnomocnictwom posiadamy możliwość załatwienia większości spraw za ciebie. Jakość świadczonych przez nas usług księgowych jest na wysokim poziomie. Portal tworzy zespół ludzi, który dba o wysoki poziom własnych kwalifikacji, tak abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie państwa pytania i aktywnie wspierać w państwa przedsięwzięciach. Nasi fachowcy z zakresu prawa oraz księgowości przedstawią państwu swój punkt widzenia w oparciu o twój model biznesowy. Bezwzględnie przestrzegamy zasad tajemnicy służbowej. Biuro rachunkowe Znany Księgowy dokłada wszelkich starań w zakresie usług księgowych tak, by przedsiębiorca był jak najmniej zaangażowany w kwestie obsługi rachunkowej. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam na skuteczne poruszanie się w regularnie zmieniających się przepisach podatkowych. Najistotniejszy jest dla nas klient. Zadzwoń lub napisz do nas.

Pakiet usług księgowych oferowanych przez nasze biuro rachunkowe

Mamy nowoczesne oprogramowanie, spełniające wymogi ustawy o rachunkowości. Dla naszych przedsiębiorców opracowaliśmy szeroki wachlarz usług księgowych i rachunkowych. Nasza oferta cenowa obejmuje: obsługa księgowa, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, prowadzenie rozliczeń w zakresie ryczałtu; opracowanie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług, prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych oraz prawnych oraz wyposażenia, sporządzanie comiesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych. Dodatkowo oferujemy opiekę prawną naszym przedsiębiorcom. Zapewniamy fachowe i rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Proponujemy jedne z najlepszych cen usług księgowych przy równoczesnym wysokim ich poziomie. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl . Zachęcamy państwa do wykonania pierwszego kroku czyli do kontaktu z naszym biurem rachunkowym. Kolejne kroki będziemy robić razem i wspomagać cię w prowadzeniu twojej działalności gospodarczej.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.