Gdzie kupić używane samochody po okazyjnych cenach!

0
578

Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby kupić używany samochód po okazyjnych cenach, jest odrobienie pracy domowej. Powinieneś sprawdzić lokalne ogłoszenia drobne i zobaczyć, jaka jest cena wywoławcza dla typu pojazdu, na którym jesteś na rynku. Upewnij się, że uzyskasz wysoką i niską cenę Blue Book Price na interesujący Cię pojazd. Oto kilka doskonałych źródeł informacji o cenach:
NADA GUIDES – www.nadaguides.com
KELLEY BLUE BOOK – www.kbb.com
EDMUNDS – www.edmunds.com
Inne zasoby do sprawdzenia to CARFAX. Mogą dostarczyć raport historii pojazdu. Krajowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ma obszar badawczy, aby sprawdzić historię wycofywania samochodów. Zalecamy, aby pojazd, który chcesz kupić, został sprawdzony przez własnego mechanika przed zakupem.
Ogłoszenia drobne w gazetach są doskonałym miejscem do znalezienia samochodów po cenach znacznie niższych od cen detalicznych. Wiele razy ludzie zabierają swoje samochody do dealerów na targi i są oferowane poniżej cen hurtowych. Wiele z tych osób będzie zadowolonych z kilkuset innych więcej niż to, co cytował dealer, a skończysz na DOSKONAŁYM KUPIE!
Aukcje internetowe mogą być doskonałym miejscem do znalezienia okazji. Możesz robić zakupy w zaciszu własnego domu. Szukaj aukcji bez rezerwy, te aukcje nie mają ceny minimalnej, zanim zostaną sprzedane.
Aukcje samochodów publicznych są otwarte dla ogółu społeczeństwa i nie wymagają posiadania licencji dealera. Aukcje publiczne mogą być doskonałym miejscem do zakupu samochodów w cenach hurtowych. Niektóre z tych aukcji to: Odzyskiwanie na aukcje kas, banków i instytucji kredytowych. Niektóre aukcje publiczne sprzedają również pojazdy policyjne i lokalne, pojazdy miejskie, stanowe i powiatowe.
Aukcje nieruchomości i upadłości mogą być bardzo dobrym miejscem do zakupu pojazdów w cenach hurtowych. Aukcje te są zwykle reklamowane w sekcji dotyczącej gazet lub obsługiwane przez licytatorów Probate Estate.
Aukcje rządowe są doskonałym źródłem pojazdów typu bargin. Należą do nich pojazdy z konfiskat narkotykowych DEA, FBI, IRS, Aukcje Celne USA, Departament Obrony, Aukcje Usług Ogólnych, Resolution Trust Corporation, Departament Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz Urzędy Pocztowe USA.
Wypożyczalnie samochodów często sprzedają swoje floty samochodów na aukcjach. Mogą być doskonałym źródłem samochodów. Skontaktuj się z tymi dużymi firmami i zapytaj.
Aukcje dealerskie mogą być jednym z najlepszych źródeł do samochodów po niższych cenach hurtowych. Większość tych aukcji wymaga posiadania licencji dealera. Aukcje te obejmują wynajem samochodów, wymianę, wynajem i pojazdy flotowe.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.